Залунін Володимир Федорович
Одномандатний виборчий округ | 36 |
Тип висування | Самовисування |
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК | 21-36-16470 від 12.09.2014 |
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом | 953 від 16.09.2014 |
Відомості про кандидата | народився 16 сiчня 1953 року в місті Новомосковськ Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, професор кафедри обліку, економіки і управління персоналом підприємства, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування. |
ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА
КАНДИДАТА В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ
ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 36
ЗАЛУНІНА ВОЛОДИМИРА ФЕДОРОВИЧА
Те, що відбувається в останній час в Україні не може не турбувати всіх, хто не байдуже ставиться до її незалежності і територіальної цілісності. Частина громадян бачать у новій владі олігархів, які ігнорують їх мову, історію, культуру, релігію. Це лише посилює і без того надзвичайно небезпечний розвиток подій в нашій країні.
Вважав, що для усунення подальшої ескалації кризи, є нагальна потреба у втіленні таких стратегічно важливих для нашої держави заходів:
1. Створити уряд національної єдності, який має відображати етнічний і мовний склад України і її регіональне розмаїття. При цьому представники кожного регіону повинні бути людьми, які користуються там повагою.
2. Почати конституційну реформу з перерозподілом повноважень від центру до регіонів, яка повинна включати:
а) виборність голів місцевої влади та передачу обласним радам повноважень місцевих адміністрацій;
б) право регіонів залишати у себе більшу частину зібраних на їх території податків і право ветувати призначення керівників місцевих правоохоронних структур;
в) самостійну гуманітарну політику, в тому числі:
визначення регіональних мов, які використовуються нарівні з державним;
вибір навчальних програм, за якими здійснюється середня освіта, вузи же самі повинні визначати ці програми в рамках університетської автономії;
г) право вибору пріоритетних зовнішньоекономічних партнерів.
3. Негайне роззброєння незаконних формувань.
4. Припинення олігархізації влади.
5. Доки вищезазначені принципи не будуть закріплені в Конституції, практично реалізувати їх в Договорі про принципи нового Основного Закону, відповідно до якого країна повинна буде жити до затвердження повноцінної Конституції.
Саме ґрунтуючись на цих принципах, йдучи на вибори народних депутатів України, я ставлю перед собою наступні завдання:
1. Щодо розбудови держави – конституційна реформа з перерозподілом повноважень від центру до регіонів, розробка та прийняття Закону України «Про всеукраїнський та місцеві референдуми за народною ініціативою», який має закріпити право народу безпосередньо вирішувати актуальні питання в регіонах, вирішувати стратегічні питання внутрішньої і зовнішньої політики, управління державними справами.
2. Щодо внутрішньої і зовнішньої політики – забезпечення належного контролю над дотриманням принципів і засад, визначених Законом України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики».
3. У соціальній сфері – забезпечення реальної турботи про здоров’я, добробут і гідний рівень життя кожного українця, його соціальної безпеки, гідна заробітна плата, створення нових робочих місць, забезпечення високого рівня освіти та зайнятості молоді, гідні пенсії та соціальні виплати ветеранам, інвалідам та малозабезпеченим, чорнобильцям і афганцям.
4. У сфері економіки – розвиток наукоємних та високотехнологічних галузей: машинобудування, авіабудування, суднобудування, ракетно -космічної галузі та підприємств ВПК.
5. Щодо сільського господарства – питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення повинен вирішуватися не парламентом, а народом.
6. У сфері освіти – вибір навчальних програм, за якими здійснюється середня освіта, самостійність вузів щодо визначення навчальних програм в межах університетської автономії.
7. У сфері екології – організація і контроль над здійсненням широкого комплексу взаємопов’язаних політичних, економічних і державно-правових заходів, спрямованих на попередження погіршення екологічної обстановки та виникнення небезпеки для здоров’я людей.