Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Зарваницький Юрій Богданович

Зарваницький Юрій Богданович

Зарваницький Юрій Богданович
Одномандатний виборчий округ 30
Висування Радикальна Партія Олега Ляшка
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-20770 від 23.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1267 від 28.09.2014
Відомості про кандидата народився 28 липня 1973 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, голова, ГО "Право Народу", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України

від Радикальної партії Олега Ляшка

по одномандатному виборчому округу № 30 Зарваницького Ю.Б.

Треба привести до ладу державу. Відновити армію, медицину, освіту та ще багато чого поновити і відремонтувати. Але то лише необхідний ремонт держави.  Для швидкого розвитку держави потрібні зміни. Радикальні.

Громадянин – основа держави. Можна сказати, що сучасна держава – це, свого роду, акціонерне товариство. Ми, громадяни, є акціонери держави. Держава належить громадянам, а не громадяни державі.

 Право громадянина на доступ до благ. Ми, громадяни, є співвласниками величезних багатств – землі, води, недр і повітря, будівель і споруд, майнових часток в найбільших підприємствах і цінних паперів. Весь прибуток від переданих нами в управління державі економічних ресурсів і від наданих державою послуг повинен в рівних частках розподілятися між нами, громадянами, у вигляді постійних виплат.

Справедлива податкова система. Бідні платять за послуги, які держава надає багатим. Суспільство платить за вілли і палаци, якими володіють мільйонери. Введення повноцінного податоку на власність: Чим більшим володієш – тим більше платиш. Більша частина коштів від податку на власність, обов’язково спрямовуються до місцевих бюджетів для фінансування діяльності комунальних служб, установ та розвиток місцевої інфраструктури.

Право місцевих громад на справедливий розподіл доходів. Не менше половини зібраних податків повинні залищатися у місцевих бюджетах.

Система цивільного самозабезпечення. Громадянин почне отримувати фінансову підтримку від держави з народження до кінця життя. Інститут пенсійного віку буде скасований. Кожен сам повинен вирішувати, до якого віку він буде працювати.

Ефективна система контролю над владою. Громадянин у будь-який момент зможе висловити своє несхвалення діяльності будь-якого обраного ним чиновника (президента, мера) або депутата. Дані про кількість цих голосів повинні бути загальнодоступними. Якщо, на думку громадянина, обраний чиновник «виправився», свій голос він зможе відкликати. Якщо кількість негативних оцінок перевищить 50% від загальної кількості виборців даного регіону (країни), чиновник чи депутат йдуть у відставку, і автоматично призначаються нові вибори. Балотуватися на наступний термін, після застосування цієї процедури таким політикам буде заборонено.

Право на отримання інформації. Всі угоди і договори, укладені від імені держави на управління спільним майном громадян, всі документи за витратами і платежами, повинні бути публічними і знаходиться в загальному доступі для всіх. Винятком можуть стати документи, розголошення яких може явно нашкодити, наприклад, обороноздатності країни. У кожного громадянина має бути право оскаржити будь-який договір від імені держави, доходи і витрати держави в суді за підозрою в корупції, халатності, заниженні або завищенні цін, затягуванні термінів і т.д. Це створить багаточисельні системи цивільного самоконтролю, що покладе край корупції. Кандидати на обрані посади зобов’язані брати участь у публічних дебатах і дискусіях з опонентами. Це важливо для того, щоб виборці могли скласти думку про програми, діяльності та особистостях політиків. Відмова кандидата від участі в публічних дебатах і дискусіях призводить до скасування його реєстрації, як кандидата.

Незабаром війна скінчиться. І треба буде будувати нову Україну. З пам`ятю про минуле та мрією про майбутнє. Війна скінчиться перемогою, тому що українці батьківщиною не торгують.

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org