Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Засідання виборчої комісії перенесено

Засідання виборчої комісії перенесено

Засідання виборчої комісії перенесено

Не затвердивши кошторис для роботи комісії, засідання перенесено на завтра для ознайомлення членів комісії. Але голова комісії оприлюднив цифри, щоб дотриматись встановлених строків.

Сьогодні відбулось друге засідання Криворізької міської виборчої комісії. На порядку денному було основне питання по затвердженню кошторису на Криворізькій виборчій комісії; затвердження календарного плану; затвердження складу найнятих робітників та затвердження складу робітників на платній основі. Але вже після оголошення порядку денного, член комісії від ПП «Самопоміч» зробила зауваження голові комісії від «Опозиційного блоку», що деякі члени комісії не ознайомлені з кошторисом, на що потрібен час. Голова комісії Гівель Павло Орестович погодився перенести засідання на завтра 09.02.16 о 16:00. Але Гівель також зазначив, що згідно постанови ЦВК, комісія повинна оголосити скільки виборців мають право голосувати та розмір грошової застави. Тому було оголошено такі цифри: 514407 виборців і розмір грошової застави для реєстрації на кандидатуру міського голови Кривого Рогу – 28354 грн.

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org