Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Завершення роботи Криворізької ТВК та перші прояви агітації напередодні другого туру виборів міського голови

Завершення роботи Криворізької ТВК та перші прояви агітації напередодні другого туру виборів міського голови

Завершення роботи Криворізької ТВК та перші прояви агітації напередодні другого туру виборів міського голови

Криворізька міська територіальна виборча комісія оголосила результати голосування до міської ради. На засідання завітав кандидат на посаду міського голови, який пройшов до другого туру голосування, – Юрій Милобог («Об’єднання «САМОПОМІЧ»).

4 листопада завершилося безперервне засідання Криворізької міської ТВК, яке тривало з 20:00 25 жовтня. Приблизно о 20:30 було оголошено результати голосування до міської ради. Найбільшу кількість депутатських місць отримав «Опозиційний блок» - 29 місць.

Згідно ч. 2, ст. 84 Закону України «Про місцеві вибори 2015»: «Засідання територіальної виборчої комісії починається з моменту закінчення голосування і продовжується безперервно до встановлення результатів відповідних місцевих виборів. На цей час члени територіальної виборчої комісії не можуть залучатися до виконання інших функцій, крім участі в засіданні виборчої комісії. Таке засідання територіальної виборчої комісії оформляється протоколом безперервного засідання, який підписується головою або головуючим на засіданні, а також секретарем виборчої комісії або членом виборчої комісії, який виконував на зазначеному засіданні обов’язки секретаря. До протоколу приєднуються (за наявності) окремі думки членів виборчої комісії, які брали участь у засіданні і не згодні з прийнятим територіальною виборчою комісією рішенням».

У приміщенні ТВК був присутній кандидат на посаду міського голови – Ю. Милобог. Нагадуємо, що у другий тур кандидат виходить разом з діючим мером міста Юрієм Вілкулом («Опозиційний блок»).

Ю. Милобог повідомив, що буде брати участь у дебатах, якщо такі відбудуться. Телеканал «Рудана», на якому планують провести дебати, вже звикли вважати провладним, тому кандидат пообіцяв відвідати захід з купою журналістів. На своїй сторінці у facebook кандидат висловив сподівання на прямий ефір.

Ю. Вілкул веде передвиборчу агітацію з наметів, публічних місць поки не відвідує.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org