Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Завротська Тетяна Вікторівна

Завротська Тетяна Вікторівна

Завротська Тетяна Вікторівна

Одномандатний виборчий округ 28
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 7682 від 07.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 248 від 10.08.2012
Відомості про кандидата народилася 11 грудня 1968 року в місті Дніпропетровську, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, юрист, ТОВ "СЕТАВ", безпартійнa, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборча програма

кандидата в депутати Верховної Ради України

по мажоритарному округу № 28

ЗАВРОТСЬКОЇ ТЕТЯНИ ВІКТОРІВНИ

ЗЛАГОДА В РОДИНІ – СТАБІЛЬНІСТЬ В КРАЇНІ!

Я йду на вибори, бо вважаю, що знаю не лише основні проблеми середнього класу, але більш того я знаю як і за допомогою яких механізмів їх можна вирішити.

Основні напрямки моєї передвиборної програми:

Добробут родини – основа держави.

Родина – це одна з найвищих цінностей держави. Для захисту цієї цінності необхідно: забезпечення права на житло,захист прав родини, створення сприятливих соціально-економічних умов життя для становлення гармонійного суспільства. Виховання майбутньої генерації – це, перш за все, справа родини. Але захист родини, захист жінки-матері, жінки-трудівниці – це турбота держави.

Молоді – якісну безкоштовну освіту, з наступним гідним працевлаштуванням.

Молодь має втілювати  свої знання, освітні підвалини, закладені в школі, що підкріплені комплексом середньотехнічних та вищих учбових закладів табути забезпеченою правом отримати роботу після закінчення державного навчального закладу.

Боротьба за здоровий образ життя.

Пропоную заборонити в Україні рекламу горілчаних і тютюнових виробів та продаж їх молодим людям до досягнення відповідного віку. А також впровадити матеріальне заохочення здорового образу життя.

Пенсіонерам – забезпечена старість.

По-перше слід повернути пенсійний вік до попереднього рівня. По-друге, слід  підвищення пенсій до європейського рівня. Аби наші люди виходячи на пенсію не переймалися з приводу де взяти гроші на їжу, а мали змогу подорожувати світом, як це роблять їх колеги в усіх розвинених країнах.

Чим вище кваліфікація фахівця – тим вища оплата!

Наполягаю на тому, що слід зупинити практику, коли працедавець вирішує на власний розсуд скільки платити найманому фахівцю. Дуже часто, користуючись цим оплата праці занадто низька. А праця без оплати – це ганьба для держави і біда для народу. Слід зупинити практику затримки з виплати заробітної платні.

Збільшення обсягів будівництва доступного житла.

Доступне житло має бути справді доступним, а не ставити родини в залежність від банків на довгі роки. Держава має гарантувати стабільно низькі виплати та систему знижок відповідно до заробітної платні.

Розвиток різних форм підприємницької діяльності.

Стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу, як одного з основних наповнювачів бюджету та надання робочих місць. Структури, які гнучкі та менш вразливі перед обличчям фінансової кризи, ніж великі підприємства.

Спрощення податкової системи та зменшення її навантаження.

Зменшити кількість податків до семи. Зменшити податок на додану вартість. Ввести податок на розкіш, коли заможні мають сплачувати більше, а незаможні менше. Відповідно до сьогоднішньої системи оподаткування ведення бізнесу в рамках законодавчого поля дуже ускладнене, через її заплутаність.

Дійсно безкоштовна і якісна медицина, доступна всім.

Слід визнати на державному рівні, що медицина вже не є безкоштовною. Та необхідно прийняти закон, в якому закріпити безкоштовне лікування і надання ліків для дітей, інвалідів та людей похилого віку. А для працездатного населення необхідно ввести чітку тарифікацію на медичні послуги.

Кожній сім'ї - якісні комунальні послуги, з відповідною якості оплатою.

Не можна надавати неякісні послуги. Не можна вимагати сплати за неякісно надані послуги. Слід провести аудит усіх підприємств, що надають послуги у житлово-комунальній сфері. Також слід позбавити їх монополії  та ввести ринкові відносини, коли споживач має змогу обирати між якісними та неякісними постачальниками послуг.

Права і свободи людини мають бути захищеними, убезпеченні від посягання злочинців. Єдність усіх громадян перед законом – є запорукою розбудови правової держави.

На мою думку, головне завдання депутата – захист інтересів своїх виборців!

ЗЛАГОДА В РОДИНІ – СТАБІЛЬНІСТЬ В КРАЇНІ!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org