Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Захаров Кирило Віталійович

Захаров Кирило Віталійович

Захаров Кирило Віталійович

Одномандатний виборчий округ 27
Партія, що висунула ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 9145 від 10.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 310 від 13.08.2012
Відомості про кандидата народився 14 грудня 1985 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, інструктор відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби виконкому, Новомосковська міська рада, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО", проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО".

 

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України

на виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року по одномандатному округу № 27

Захарова Кирила Віталійовича

Сьогодні мені 26. Я ще прекрасно пам'ятаю, що таке бути студентом, знаю, що таке пошук роботи, знаю, як ставляться до молодих фахівців. У мене вже є досвід і громадської, і політичної діяльності. Я йду на ці вибори, щоб відповісти на актуальні запити молоді. Я не буду обіцяти нездійсненне. У разі обрання мене до Верховної Ради я буду домагатися абсолютно конкретних цілей:

• Забезпечення безвідсоткових довгострокових кредитів на здобуття освіти. Знання - це власність, яку у молоді не можуть забрати. Ті, хто захоче вчитися, зможуть отримати освіту як на контрактній, так і на бюджетній формі навчання.

• Стабільність стипендії. Розмір стипендії не міг бути зменшений без попереднього узгодження зі студрадами.

• Законодавча зміна правил користування гуртожитками. Студенти повинні відчувати себе як вдома, а не як погорільці під тиском адміністрації.

• Реальна автономія вищих навчальних закладів. Кожен вуз буде повністю нести відповідальність за якість наданої освіти. Після вступу студенти мають бути впевнені, що отримають якісні знання, а не «труху» з книг 60-х років.

• Забезпечення вільного переміщення для студентів по Європі. Повинна бути реальна можливість отримати знання не тільки в рідному місті, але повчитися в Парижі, Лондоні, Берліні чи Амстердамі.

• Після отримання освіти студентам має бути надано перше робоче місце. В іншому випадку держава має виплачувати пост-стипендію, яка дозволить студентам зберігати незалежність під час пошуку роботи.

• Впровадження у навчання сучасних інформаційних технологій. Тільки якісна освіта у цій сфері дозволить стати Україна постіндустріальним суспільством.

• Право на Інтернет. Стимулюватиметься розширення покриття 3G і 4G мереж. Громадські місця будуть обладнуватися Wi-Fi точками з вільним Інтернетом.

• Легалізація зброї. Влада обіцяє безпеку і порядок на вулицях, але зважаючи на її дієздатність, вважаю за потрібне дозволити тим, хто готовий самостійно забезпечити собі самооборону, легально носити зброю.

• Спрощення системи оподаткування та бухгалтерського обліку для молодіжного підприємництва. Бізнес - це пристрасне ставлення до справи, а не нудні сухі папери у відділі статистики.

Це ті умови, яких ми маємо право вимагати для розвитку молоді. Зараз у нас є можливість реалізуватися! Зараз потрібно вибирати тих, хто ставить реальні завдання. Адже в кінцевому підсумку в нас тільки одна альтернатива - валити з цієї країни або ж ми своє візьмемо!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org