Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Заява ОПОРИ про спростування проведення соціологічних опитувань

Заява ОПОРИ про спростування проведення соціологічних опитувань

Заява ОПОРИ про спростування проведення соціологічних опитувань

ВГО ”Громадянська мережа «ОПОРА»” офіційно заявляє, що не проводила і не проводить жодних соціологічних опитувань у жодній з областей та жодному з населених пунктів України під час передвиборчої кампанії виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року. ОПОРА вимагає від правоохоронних органів з’ясувати обставини поширення листівок із завідомо неправдивою інформацією з логотипом ОПОРИ у деяких регіонах України (зокрема, Сумській області), що містять інформацію про проведення нібито соціологічних чи інших опитувань, та вжити відповідних заходів. Ми звертаємо увагу громадськості на те, що ОПОРА є неурядовою, позапартійною і фінансово незалежною всеукраїнською мережею громадських активістів, яка не проводить передвиборчої агітації і є рівновіддаленою від усіх політичних партій.

22 жовтня в місті Ромни (Сумська область, місто є центром округу №161) активні громадяни повідомили спостерігачам ОПОРИ про розповсюдження у місті  двох листівок, що містили логотип ВГО ”Громадянська мережа «ОПОРА»”. У першій листівці йдеться про дані нібито всеукраїнського опитування передвиборчих симпатій громадян по Україні щодо підтримки політичних партій (дати проведення -  з 13 по 20 жовтня), ця листівка не містить вихідних даних про замовника друку, тираж і відповідальну особу за друк. Друга листівка «Результати соціологічного опитування по 161 виборчому округу (мажоритарники)» містить дані про те, щонібито «опитування проводилося з 13 по 20 жовтня, опитано 2000 осіб в усіх районах 161 округу, похибка вибірки не перевищує 1,2%.

Виявлені у Ромнах листівки із неправдивими даними та з незаконним використанням логотипу ВГО ”Громадянська мережа «ОПОРА»”.

Відзначимо, що ВГО "Громадська мережа «ОПОРА»" є єдиним власником логотипу «ОПОРА»  (знаку для товарів та послуг). Право власності організації на знак для товарів та послуг зареєстровано в Державній службі інтелектуальної власності України та підтверджується відповідним Свідоцтвом. 

(Фото логотипу ВГО "Громадська мережа «ОПОРА»")

Повідомляємо, що логотип ВГО «Громадська мережа «ОПОРА» було використано без нашого відома та без отримання будь-якої згоди на таке використання, що є порушенням права інтелектуальної власності. Таким чиномвбачаємо порушення ст. 512 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Відповідну заяву про порушення прав інтелектуальної власності вже було направлено ОПОРОЮ до правоохоронних органів Сумської області за фактом виявлення вищезазначених листівок.

ВГО "Громадська мережа «ОПОРА»" наголошує, що не проводила і не проводить соціологічних опитувань у жодній з областей або населених пунктах України під час передвиборчої кампанії виборів народних депутатів України 2014 р. Ми закликаємо активних громадян, у разі виявлення подібних матеріалів чи листівок з інформацією про нібито соціологічні опитування з логотипом ОПОРИ або від імені ВГО ”Громадянська мережа «ОПОРА»”, повідомляти про такі факти на гарячу лінію ОПОРИ із захисту виборчих прав: (044)221-44-06, (094)821-44-06 та до правоохоронних органів. © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org