Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Журенков Віктор Іванович

Журенков Віктор Іванович

Журенков Віктор Іванович

Одномандатний виборчий округ 24
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 9356 від 10.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 322 від 13.08.2012
Відомості про кандидата народився 17 серпня 1956 року в с. Богославка Верхнє-Хавського району Воронізької області, Росія, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборча програма 

кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 24

Журенкова Віктора Івановича

Я виступаю  за побудову  в Україні соціальної держави, яка забезпечить гідний рівень життя громадян, високу ступінь  соціального захисту з рівними стартовими  можливостями для всіх. Головна цілі:

СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ

Соціальна справедливість неможлива без рівності всіх перед законом без будь-яких привілеїв і виключень.

Я ЗА:

 • Високі зарплати і підвищення соціального статусу ЛЮДИНИ ПРАЦІ.
 • Визнання затримок з виплати зарплат, пенсій і різних видів соціальної допомоги – особливо тяжким злочином.
 • Створення єдиної для всіх без привілеїв і виключень системи
 • охорони здоров’я. Незалежно від посади і статусу кожен громадянин, сплачуючи податки, може розраховувати на однакові за кількістю та якістю медичні послуги.
 • Заборона на ліквідацію державних лікувальних установ. Видатки на медицину повинні щорічно складати не менше 5% Державного бюджету.
 • Покращення матеріального становища інвалідів та забезпечення їх працевлаштування

ЕКОНОМІКА ЗАРАДИ ПРОЦВІТАННЯ УКРАЇНИ

Основа економіки – ринкове господарство і приватне підприємництво. Держава – головний інструмент регулювання і удосконалення економічної системи. Джерелом суспільного багатства повинна бути виробнича праця. Необхідно перейти від економіки споживання до розвиненої індустріальної економіки. Ріст рівня життя дасть високий рівень платоспроможного попиту, а попит стимулюватиме подальше виробництво.

Усі інститути влади будуть націлені на захист інтересів національного товаровиробника і внутрішнього ринку.

Стратегічними завданнями в економіці я вважаю справедливий розподіл  національного багатства, підвищення якості управління державною власністю, розвиток високотехнологічних і наукоємних виробництв.

Я ЗА:

 • Збереження землі, надр, води, повітря, лісів, енергетики, стратегічних і соціально важливих галузей в державній власності.
 • Спрощення умов роботи для бізнесу. Скорочення строків реєстрації підприємств, переліку податкової та іншої звітності.
 • Ліквідацію системи подвійного оподаткування, спрощення системи контролюючих і дозвільних інстанцій, які породжують корупцію.
 • Збільшення бюджетного фінансування природоохоронних програм і програм запобігання техногенних катастроф. Зміцнення місцевого самоврядування, передача йому повноважень і фінансових ресурсів для вирішення питань сталого розвитку регіонів.

ДУХОВНІСТЬ, ОСВІТА, ПАТРІОТИЗМ

Суспільство, яке не приділяє достатньої уваги розвитку освіти, науки та культури – це суспільство без майбутнього. Воно приречене на хронічне відставання від світової цивілізації.

Кожний громадянин повинен мати  можливість отримати  якісну безплатну освіту. Держава повинна всебічно  сприяти збереженню  і розвитку наукового потенціалу.

Я ЗА:

 • Кардинальне покращення фінансування наукової сфери, забезпечення зв’язку науки з виробництвом.
 • Законодавчу заборону на закриття державних дитячих садків, шкіл та ВУЗів.
 • Гарантію першого робочого місця кожному молодому спеціалісту.
 • Можливість для молодих сімей брати безвідсоткові кредити на придбання або будівництво житла.
 • Відродження вітчизняного театру та кіно, музеїв і бібліотек, книговидавництва.
 • Необхідно закріпити в Конституції України норму про те, що всі пенсії і соціальні допомоги повинні бути за розміром не меншими від прожиткового мінімуму, а мінімальна заробітна плата – не меншою від 1,5 прожиткових мінімумів. Заборонити прийняття законів, які відміняють чи обмежують чинні пільги і гарантії.

Головне завдання українського парламенту вбачаю в розробці необхідних, юридично вивірених законодавчих актів, направлених на розбудову держави, повернення довіри до влади.

За нашу спільну перемогу!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org