Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » ЗНО у Дніпропетровській області: підсумки громадського спостереження

ЗНО у Дніпропетровській області: підсумки громадського спостереження

ЗНО у Дніпропетровській області: підсумки громадського спостереження

9 липня о 12 годині Громадянська мережа ОПОРА запрошує журналістів на прес-конференцію, де буде підбито підсумки громадського спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання. Захід відбудеться у медіа-центрі «ДнепрПост», що на вул. Леніна, 14.

Під час заходу спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА, які слідкували за організацією та проведенням ЗНО, розкажуть про особливості основної та додаткової сесії ЗНО у 2014 році, а також зупиняться на основних моментах, що стосуються початку вступної кампанії до ВНЗ.

Окрім цього, до участі у прес-конференції запрошено представника Дніпропетровського РЦОЯО, який розповість про перебіг додаткової сесії ЗНО, а також особливості проведення скороченої сесії для абітурієнтів з Автономної Республіки Крим, Луганської та Донецької областей.

Мережа ОПОРА спостерігала за проведенням ЗНО з п’яти предметів основної сесії: українська мова та література (дві сесії), іноземні мови, математика, історія України та біологія. Триває спостереження за додатковою сесією ЗНО, більшість учасників якої – абітурієнти з Донецької та Луганської областей.

 Громадське спостереження охоплює усі 9 регіональних центрів оцінювання якості освіти та відбувається у 15 регіонах України.

 

Детальніше:

Тетяна Федько, координатор кампанії громадського спостереження за ЗНО у Дніпропетровській області, 096 772 83 55

 

Додаткова інформація:

Громадське спостереження за ЗНО відбувається в рамках Альянсу Програми сприяння

незалежному тестуванню в Україні (USETI Legacy Alliance).© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org