Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Зірвано громадські слухання.

Зірвано громадські слухання.

Зірвано громадські слухання.

14 травня о 18 годині в  Жовтневій районній раді м. Дніпропетровськ проходили громадські слухання з приводу комунальної реформи. Оскільки головний спікер затримувався, то запрошені громадяни самостійно почали обговорення на задану тему.  Більшість присутніх виступала проти реформи ЖКГ.

   У засіданні приймав участь експерт Громадянської мережі ОПОРА  Вадим Головченко. Він проінформував  присутніх  про переваги комунальної реформи та доцільність створення ОСББ, повідомивши, що вже сьогодні Верховна Рада прийняла законопроект 1565 «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному  будинку». Представник  ОПОРИ  наголосив, що об’єднання співвласників є набагато ефективнішою формою управління  ніж ЖЕКи. А також, що здійснювати термомодернізацію  та інше буде дешевше в складі ОСББ. Експерт підкреслив, що мешканці самостійно зможуть обирати обслуговуючі організації та контролювати виконання їх обов’язків, а також на власний вибір залучати до роботи енергосервісні компанії. Підсумовуючи свою доповідь, пан Головченко запевнив, що даний законодавчий акт створить систему відповідальних власників  чим покращить загальний стан багатоквартирних будинків.

    Засідання продовжив  заступник начальника управління ЖКГ міста  Грицай Владислав Вікторович, який прибув із значним запізненням. Він повідомив, що ці громадські слухання, скликались для створення  громадських рад в районах, які б контролювали роботу ЖЕКів. Проте запрошені зірвали його виступ, аргументувавши законодавчо, що наразі це не є громадським слуханням, оскільки вони не отримали попередньої інформації про  реформи, які намічаються і тому не готові  до обговорень, заперечень чи зауважень.  Голосуванням було прийнято рішення, що дане засідання є інформаційною годиною, призначено головуючого і секретаря для ведення протоколу. Після чого пан Грицай покинув приміщення.

    В кінці засідання було прийнято резолюцію для розгляду на найближчій сесії депутатів міської ради. В цьому зверненні зазначено два питання:

- відміна постанови 284 Дніпропетровського виконкому, як протизаконної.

- проведення громадських слухань з приводу комунальної реформи згідно чинного законодавства.

За даними  районних рад міста  подібний сценарій засідань пройшов у декількох виконкомах Дніпропетровська.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org