Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Звіт за перебігом тестування ЗНО 2012 у Дніпропетровській області

Звіт за перебігом тестування ЗНО 2012 у Дніпропетровській області

Сьогодні 19.05.2012 відбулося тестування ЗНО з географії. По всій області було більше 20 пунктів тестування з цього предмету. Спостерігачі громадянської мережі ОПОРА були присутніми на 5 пунктах тестування та спостерігали за перебігом тестування.

Взагалі тестування пройшло спокійно і за правилами, без особливих порушень.

Близько 10% учасників тестування не з’явилось на іспиті. За словами спостерігачів всі абітурієнти мали доступ до ПТ та аудиторій, чергові були ввічливі й уважні. У загальноосвітній школі № 20 м. Дніпропетровська одна абітурієнтка мала неправильно відрізане запрошення, проте її теж було допущення після з’ясування обставин.

На ПТ у Криворізькому медичному коледжі одна особа з’явилася без паспорта, одна – без сертифіката (запевняла, що їй не надіслали).

Також було зафіксоване порушення з боку учасників тестування у аудиторії - порушення зафіксоване у загальноосвітній школі № 46 м. Дніпропетровська. Абітурієнтка Рябинчук Ю.С. під час іспиту в аудиторії користувалась телефоном. В результаті дівчина була усунута від тестування.

Умови проведення тестування в ПТ були достатньо нормальними:

  • Температура відповідала нормам, аудиторії були чисті, освітлення достатнім, стрілочок на стінах коридорів теж було достатньо.
  • На пунктах були присутні міліціонер та медсестра, було забезпечення тиші.
  • Було  облаштовано місце для сторонніх речей.


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org