Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Члени комісії обдзвонюють виборців і запрошують на дільницю

Члени комісії обдзвонюють виборців і запрошують на дільницю

Члени комісії обдзвонюють виборців і запрошують на дільницю

Спостерігачеві Дніпропетровської обласної організації «Громадянська мережа ОПОРА» отримали повідомлення від жительки міста про те, що їй подзвонили з дільничної комісії та запросили проголосувати. «Ви збираєтесь голосувати за мера? О 20:00 ми зачиняємось» - повідомила представник дільничної комісії.

Дзвінок було здійснено з мобільного номеру на особистий номер громадянки. Дільниця у якій вона мала голосувати знаходиться за вул. Димитрова, 15, № дільниці 121488 (школа №4).

Довідково:

Дніпропетровська обласна організація «Громадянська мережа ОПОРА» спостерігає за позачерговими виборами Криворізького міського голови 27 березня 2016 року. Спостереження ОПОРИ має на меті оцінку виборчої кампанії та недопущення зловживань суб’єктами виборчого процесу законодавчих норм. Кампанія спостереження триває з вересня 2015 року. ОПОРА планує організацію паралельного підрахунку голосів виборців та заявила про набір спостерігачів для роботи в ДВК у день голосування 27 березня. Для всіх бажаючих взяти участь у спостереженні буде організовано навчальний курс «Школа спостерігачів» та проведено конкурсний відбір учасників. Для організаційного забезпечення паралельного підрахунку голосів ОПОРА оголосила в Кривому Розі кампанію фандрейзингу.

 

ГРОМАДЯНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДНІПРПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ГРОМАДЯНСЬКА МЕРЕЖА ОПОРА»

+38 (096) 920 4 820

http://oporadp.org/

https://www.facebook.com/oporadp© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org