Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Чорний піар проти Колесника Миколи Юрійовича

Чорний піар проти Колесника Миколи Юрійовича

Чорний піар проти Колесника Миколи Юрійовича

Процес агітації у м. Кривий Ріг набирає обертів - так конкуренти почали застосовувати чорний піар проти кандидата на міського голову - Колесника Миколи Юрійовича.

Такий вид наліпок зявився 07.03.2016 на соцмісті (район Восходу) приблизно о 21:00. Наліпки не містять вихідних даних, авторів й накладу. Зроблені з високоякісного самоклеючого папіру. 

Громадянська мережа ОПОРА нагадує, що частиною 5 статті 60 Закону України "Про місцеві вибори" забороняється розповсюдження завідомо недостовірних даних про кандидата, політичну партію чи її місцеву організацію, які є суб’єктом  виборчого процесу.

Довідково:

Дніпропетровська обласна організація «Громадянська мережа ОПОРА» спостерігає за позачерговими виборами Криворізького міського голови 27 березня 2016 року. Спостереження ОПОРИ має на меті оцінку виборчої кампанії та недопущення зловживань суб’єктами виборчого процесу законодавчих норм. Кампанія спостереження триває з вересня 2015 року. ОПОРА планує організацію паралельного підрахунку голосів виборців та заявила про набір спостерігачів для роботи в ДВК у день голосування 27 березня. Для всіх бажаючих взяти участь у спостереженні буде організовано навчальний курс «Школа спостерігачів» та проведено конкурсний відбір учасників. Для організаційного забезпечення паралельного підрахунку голосів ОПОРА оголосила в Кривому Розі кампанію фандрейзингу.

 

ГРОМАДЯНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДНІПРПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ГРОМАДЯНСЬКА МЕРЕЖА ОПОРА»

+38 (096) 920 4 820

http://oporadp.org/

https://www.facebook.com/oporadp© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org