Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » ЦВК заборонило ВО «Свобода» висувати свого кандидата на посаду Криворізького міського голови

ЦВК заборонило ВО «Свобода» висувати свого кандидата на посаду Криворізького міського голови

ЦВК заборонило ВО «Свобода» висувати свого кандидата на посаду Криворізького міського голови

Центральна виборча комісія та суд м. Києва заборонили ВО «Свобода» висувати свого кандидата для участі у виборчих перегонах 27 березня у Кривому Розі.

21 лютого 2016 ЦВК оприлюднило постанову «Про перелік політичних партій, якими прийнято рішення про участь їхніх місцевих організацій у місцевих виборах 27 березня 2016 року». Перелік не містить ВО «Свобода». Та 24 лютого відбувся всеукраїнський з’їзд партії на якому було вирішено висунути кандидата від ВО «Свобода» - Олега Бойченка. У зв’язку з тим, що ВО «Свобода» не включена до списку партій, які можуть офіційно подавати кандидата для участі у виборах мера Кривого Рогу, партія подала позов до суду на неправомірні рішення Центральної виборчої комісії, але 26 лютого київським судом було відмовлено в задоволенні позивної заяви.

Спостерігач Дніпропетровської обласної громадянської мережі ОПОРА  звернувся до Олега Бойченка з питанням з приводу його участі у виборах Криворізького міського голови, О. Бойченко повідомив, що обов’язково зареєструється кандидатом, як самовисуванець і ВО «Свобода» буде його всіляко підтримувати.

Довідково:

Дніпропетровська обласна організація «Громадянська мережа ОПОРА» спостерігає за позачерговими виборами Криворізького міського голови 27 березня 2016 року. Спостереження ОПОРИ має на меті оцінку виборчої кампанії та недопущення зловживань суб’єктами виборчого процесу законодавчих норм. Кампанія спостереження триває з вересня 2015 року. ОПОРА планує організацію паралельного підрахунку голосів виборців та заявила про набір спостерігачів для роботи в ДВК у день голосування 27 березня. Для всіх бажаючих взяти участь у спостереженні буде організовано навчальний курс «Школа спостерігачів» та проведено конкурсний відбір учасників. Для організаційного забезпечення паралельного підрахунку голосів ОПОРА оголосила в Кривому Розі кампанію фандрейзингу.

 

 

ГРОМАДЯНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДНІПРПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

«ГРОМАДЯНСЬКА МЕРЕЖА ОПОРА»

+38 (096) 920 4 820

http://oporadp.org/

https://www.facebook.com/oporadp© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org