Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Довгинцівська районна комісія провела засідання та відмовила М. Парфенову в реєстрації

Довгинцівська районна комісія провела засідання та відмовила М. Парфенову в реєстрації

Довгинцівська районна комісія провела засідання  та відмовила М. Парфенову в реєстрації

4 березня пройшло друге засідання в Довгинцівській районній виборчій комісії, яке відбулось у 2016 році. На порядку денному розглядалось 6 питань, серед них і прийняття присяги від нових членів комісії від ПП "САМОПОМІЧ".

Першим питанням стала справа Миколи Парфенова, щодо перешкоджання його депутатський діяльності, про що ОПОРА вже повідомляла раніше.  Члени комісії повідомили, що громадянин Парфенов не вчасно подав заяву про те, що в нього немає інших представницьких мандатів. Комісія отримала тільки заяву про відмову бути депутатом Довгинцівської райради. Нагадуємо, що сам Парфенов заявляє, що подібних заяв не складав, а експертиза виявила підробку його підпису.

Та на підставі того, що Парфенов не прийшов вчасно і єдине, що від нього надходило це Заява про відмову, довгинцівська комісія відмовила йому в реєстрації, як депутата райради.

Іншими питаннями для розгляду були кошторис для видатків по ДВК, скасування кандидатства від Укроп, графік чергувань членів комісії і розподіл обов'язків на день жеребкування по членам ДВК.

Оскільки це засідання відбувалось напередодні 8 березня, системний адміністратор комісії подарував всім присутнім жінкам квіти.

Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=q3zwlILd0Pc&feature=youtu.be 

Довідково:

Дніпропетровська обласна організація «Громадянська мережа ОПОРА» спостерігає за позачерговими виборами Криворізького міського голови 27 березня 2016 року. Спостереження ОПОРИ має на меті оцінку виборчої кампанії та недопущення зловживань суб’єктами виборчого процесу законодавчих норм. Кампанія спостереження триває з вересня 2015 року. ОПОРА планує організацію паралельного підрахунку голосів виборців та заявила про набір спостерігачів для роботи в ДВК у день голосування 27 березня. Для всіх бажаючих взяти участь у спостереженні буде організовано навчальний курс «Школа спостерігачів» та проведено конкурсний відбір учасників. Для організаційного забезпечення паралельного підрахунку голосів ОПОРА оголосила в Кривому Розі кампанію фандрейзингу.

 

 

ГРОМАДЯНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

«ГРОМАДЯНСЬКА МЕРЕЖА ОПОРА»

+38 (096) 920 4 820

http://oporadp.org/

https://www.facebook.com/oporadp© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org