Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Кандидатка в мери постраждала від роздачі міськрадою соціальної допомоги

Кандидатка в мери постраждала від роздачі міськрадою соціальної допомоги

 Кандидатка в мери постраждала від роздачі міськрадою соціальної допомоги

Криворізька міська виборча комісія отримала від кандидата на посаду Криворізького міського голови скаргу на дії іншого кандидата про зловживання адмінресурсом шляхом роздачі з бюджету Кривого Рогу 80 мільйонів гривень.

Скаргу до міської виборчої комісії подала кандидат-самовисуванець Інна Іванченко. Вона звинувачує свого конкурента на позачергових виборах Криворізького міського голови 27 березня 2016 року чинного мера Кривого Рогу Юрія Вілкула в підкупі виборців. Іванченко вважає себе потерпілою від суспільно небезпечних діянь Вілкула, який, начебто, порушує принцип рівності можливостей для всіх кандидатів у проведенні виборчої кампанії. Скаржниця просить комісію встановити факт порушення виборчого законодавства через підкуп виборців коштами з міського бюджету, чим здійснюється перешкоджання вільного волевиявлення громадян, та звернутися до поліції зафактом підкупу виборців кандидатом Вілкулом.

Голова Криворізької міської виборчої комісії Павло Гивель на засіданні комісії 08 березня 2016 року повідомив, що скаргу Іванченко комісія розгляне на засіданні 09 березня 2016 року. 

Довідково:

Дніпропетровська обласна організація «Громадянська мережа ОПОРА» спостерігає за позачерговими виборами Криворізького міського голови 27 березня 2016 року. Спостереження ОПОРИ має на меті оцінку виборчої кампанії та недопущення зловживань суб’єктами виборчого процесу законодавчих норм. Кампанія спостереження триває з вересня 2015 року. ОПОРА планує організацію паралельного підрахунку голосів виборців та заявила про набір спостерігачів для роботи в ДВК у день голосування 27 березня. Для всіх бажаючих взяти участь у спостереженні буде організовано навчальний курс «Школа спостерігачів» та проведено конкурсний відбір учасників. Для організаційного забезпечення паралельного підрахунку голосів ОПОРА оголосила в Кривому Розі кампанію фандрейзингу.

 

ГРОМАДЯНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ГРОМАДЯНСЬКА МЕРЕЖА ОПОРА»

+38 (096) 920 4 820

http://oporadp.org/

https://www.facebook.com/oporadp© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org