Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Криворізька міська виборча комісія продовжує реєстрацію кандидатів в мери

Криворізька міська виборча комісія продовжує реєстрацію кандидатів в мери

Криворізька міська виборча комісія продовжує реєстрацію кандидатів в мери

Сьогодні, 1 березня ще четверо кандидатів подали документи для реєстрації на посаду міського голови до Криворізької виборчої комісії.

На посаду мера Кривого Рогу мають намір претендувати:

Шрам Ярослав Васильович, самовисуванець

Кривенко Олексій Юрійович, самовисуванець

Едуард Комар, самовисуванець

Сова Світлана Миколаївна, політична партія «Сила людей»

3 березня о 16.00 на засіданні міської виборчої комісії прийматимуться рішення щодо кандидатів, подання яких надійшли протягом 1-2 березня.

Довідково:

Дніпропетровська обласна організація «Громадянська мережа ОПОРА» спостерігає за позачерговими виборами Криворізького міського голови 27 березня 2016 року. Спостереження ОПОРИ має на меті оцінку виборчої кампанії та недопущення зловживань суб’єктами виборчого процесу законодавчих норм. Кампанія спостереження триває з вересня 2015 року. ОПОРА планує організацію паралельного підрахунку голосів виборців та заявила про набір спостерігачів для роботи в ДВК у день голосування 27 березня. Для всіх бажаючих взяти участь у спостереженні буде організовано навчальний курс «Школа спостерігачів» та проведено конкурсний відбір учасників. Для організаційного забезпечення паралельного підрахунку голосів ОПОРА оголосила в Кривому Розі кампанію фандрейзингу.

 

ГРОМАДЯНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДНІПРПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ГРОМАДЯНСЬКА МЕРЕЖА ОПОРА»

+38 (096) 920 4 820

http://oporadp.org/

https://www.facebook.com/oporadp© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org