Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Міськвиборчком Кривого Рогу залишився без зв’язку та інтернету

Міськвиборчком Кривого Рогу залишився без зв’язку та інтернету

Міськвиборчком Кривого Рогу залишився без зв’язку та інтернету

Напередодні виборів зловмисники перерубали основний та резервний кабель зв'язку, який забезпечував Інтернетом та телефонним зв'язком міську виборчу комісію.

На 10 годину ранку зв'язок поновлено резервним каналом  3G-інтернету, що також дозволяється законом.

Довідково:

Дніпропетровська обласна організація «Громадянська мережа ОПОРА» спостерігає за позачерговими виборами Криворізького міського голови 27 березня 2016 року. Спостереження ОПОРИ має на меті оцінку виборчої кампанії та недопущення зловживань суб’єктами виборчого процесу законодавчих норм. Кампанія спостереження триває з вересня 2015 року. ОПОРА планує організацію паралельного підрахунку голосів виборців та заявила про набір спостерігачів для роботи в ДВК у день голосування 27 березня. Для всіх бажаючих взяти участь у спостереженні буде організовано навчальний курс «Школа спостерігачів» та проведено конкурсний відбір учасників. Для організаційного забезпечення паралельного підрахунку голосів ОПОРА оголосила в Кривому Розі кампанію фандрейзингу.

 

ГРОМАДЯНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДНІПРПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ГРОМАДЯНСЬКА МЕРЕЖА ОПОРА»

+38 (096) 920 4 820

http://oporadp.org/

https://www.facebook.com/oporadp© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org