Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » На виборах у Кривому Розі фіксується підвіз виборців

На виборах у Кривому Розі фіксується підвіз виборців

На виборах у Кривому Розі фіксується підвіз виборців

Майже на всіх дільницях м. Кривого Рогу на вулиці біля будівель ДВК зафіксовани мікроавтобуси. Зі слів членів ДВК ці автобуси орендовані виборчими комісіями для доставки виборчого протоколу з результатами виборів до районних виборчих комісій.

Але також вже фіксується підіз виборців - як мікроавтобусами, так і легковими автомобілями.

Згідно закону про місцеві вибори - підвіз виборців це порушення закону.

Довідково:

Дніпропетровська обласна організація «Громадянська мережа ОПОРА» спостерігає за позачерговими виборами Криворізького міського голови 27 березня 2016 року. Спостереження ОПОРИ має на меті оцінку виборчої кампанії та недопущення зловживань суб’єктами виборчого процесу законодавчих норм. Кампанія спостереження триває з вересня 2015 року. ОПОРА планує організацію паралельного підрахунку голосів виборців та заявила про набір спостерігачів для роботи в ДВК у день голосування 27 березня. Для всіх бажаючих взяти участь у спостереженні буде організовано навчальний курс «Школа спостерігачів» та проведено конкурсний відбір учасників. Для організаційного забезпечення паралельного підрахунку голосів ОПОРА оголосила в Кривому Розі кампанію фандрейзингу.

 

ГРОМАДЯНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДНІПРПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ГРОМАДЯНСЬКА МЕРЕЖА ОПОРА»

+38 (096) 920 4 820

http://oporadp.org/

https://www.facebook.com/oporadp© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org