Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » На виборчій дільниці розміщено інформацію про соціальні програми Юрія Вілкула

На виборчій дільниці розміщено інформацію про соціальні програми Юрія Вілкула

На виборчій дільниці розміщено інформацію про соціальні програми Юрія Вілкула

З’явившись на дільницю №121772 (вул. Пушкіна, 8, Центрально-Міський район) щоб проголосувати,  спостерігач Дніпропетровської обласної організації «Громадянська мережа ОПОРА» помітив інформацію розміщену на дверях при вході. Поруч з табличкою ДВК розміщено дві кольорових листівки з описом соціальних програм діючого мера Вілкула, в тексті йдеться про надання громадянам 500 гривень.

На зауваження спостерігача, листівки було ліквідовано.

До відома: част. 12 стаття 60 Закон «Про місцеві вибори»: З часу припинення передвиборної агітації відповідно до цього Закону забороняються проведення агітаційних заходів, розповсюдження передвиборних агітаційних матеріалів у засобах масової інформації, демонстрація агітаційних фільмів чи кліпів, розповсюдження виборчих листівок, плакатів, інших друкованих агітаційних матеріалів чи друкованих видань, в яких розміщено матеріали передвиборної агітації, публічні заклики голосувати за чи не голосувати за кандидатів на відповідних місцевих виборах або публічна оцінка діяльності цих кандидатів.

Довідково:

Дніпропетровська обласна організація «Громадянська мережа ОПОРА» спостерігає за позачерговими виборами Криворізького міського голови 27 березня 2016 року. Спостереження ОПОРИ має на меті оцінку виборчої кампанії та недопущення зловживань суб’єктами виборчого процесу законодавчих норм. Кампанія спостереження триває з вересня 2015 року. ОПОРА планує організацію паралельного підрахунку голосів виборців та заявила про набір спостерігачів для роботи в ДВК у день голосування 27 березня. Для всіх бажаючих взяти участь у спостереженні буде організовано навчальний курс «Школа спостерігачів» та проведено конкурсний відбір учасників. Для організаційного забезпечення паралельного підрахунку голосів ОПОРА оголосила в Кривому Розі кампанію фандрейзингу.

 

ГРОМАДЯНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДНІПРПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ГРОМАДЯНСЬКА МЕРЕЖА ОПОРА»

+38 (096) 920 4 820

http://oporadp.org/

https://www.facebook.com/oporadp© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org