Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Неподалік від виборчої дільниці громадянам роздають гроші

Неподалік від виборчої дільниці громадянам роздають гроші

Неподалік від виборчої дільниці громадянам роздають гроші

У районі 173 кварталу троє жінок роздають гроші громадянам.

У Жовтневому районі міста було зафіксовано роздачу грошей виборцям. Так, неподалік від дільниць № 121600 та 121601, що знаходяться по вулиці Тухачевського (приміщення школи №44), були помічені три жінки, які роздавали громадянам гроші. В руках у однієї з них був гаманець, і до компанії жінок періодично підходили люди: парами, сім’ями та поодинокі. Група людей намагалась здаватись непоміченою.

Та помітивши спостерігачів Дніпропетровської обласної організації «Громадянська мережа ОПОРА», жінки зникли. 

Нагадуємо, що надання виборцям коштів є підкупом виборців і порушує норми Закону України. 

Довідково:

Дніпропетровська обласна організація «Громадянська мережа ОПОРА» спостерігає за позачерговими виборами Криворізького міського голови 27 березня 2016 року. Спостереження ОПОРИ має на меті оцінку виборчої кампанії та недопущення зловживань суб’єктами виборчого процесу законодавчих норм. Кампанія спостереження триває з вересня 2015 року. ОПОРА планує організацію паралельного підрахунку голосів виборців та заявила про набір спостерігачів для роботи в ДВК у день голосування 27 березня. Для всіх бажаючих взяти участь у спостереженні буде організовано навчальний курс «Школа спостерігачів» та проведено конкурсний відбір учасників. Для організаційного забезпечення паралельного підрахунку голосів ОПОРА оголосила в Кривому Розі кампанію фандрейзингу.

 

ГРОМАДЯНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДНІПРПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ГРОМАДЯНСЬКА МЕРЕЖА ОПОРА»

+38 (096) 920 4 820

http://oporadp.org/

https://www.facebook.com/oporadp© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org