Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Офіційний спостерігач ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА" звернувся до поліції

Офіційний спостерігач ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА" звернувся до поліції

Офіційний спостерігач ГО

Офіційний спостерігач ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА" звернувся до поліції з приводу перешкоджання діяльності в здійсненні повноважень, визначених законодавством.

Нагадаємо, що 24 лютого 2016 р. Криворізька міська виборча комісія зареєструвала кандидатом на посаду міського голови Юрія Вілкула, та спостерігачі і журналісти так і не змогли потрапити до будівлі міськвиконкому.

З огляду на події, які відбувалися 24 лютого, спостерігач ОПОРИ повідомив про прохання до міськвиборчкому надати завірені копії постанови про місцезнаходження та режим роботи комісії на позачергових виборах, а також копій матеріалів, що підтверджують прийняття 24 лютого документів від Юрія Вілкула для реєстрації його кандидатом на посаду міського голови Кривого Рогу.

Раніше спостерігачем ОПОРИ було подано запит до Дзержинського відділення поліції та отримана відповідь, що за зверненням спостерігача проводиться перевірка згідно Закону "Про звернення громадян", - повідомив начальник слідчого відділення Дячкин. У той же час було подано заяву про злочин, відповідно до ст.157 Кримінального кодексу, і прохання внести відомості в ЕРДР.

Довідково:

Дніпропетровська обласна організація «Громадянська мережа ОПОРА» спостерігає за позачерговими виборами Криворізького міського голови 27 березня 2016 року. Спостереження ОПОРИ має на меті оцінку виборчої кампанії та недопущення зловживань суб’єктами виборчого процесу законодавчих норм. Кампанія спостереження триває з вересня 2015 року. ОПОРА планує організацію паралельного підрахунку голосів виборців та заявила про набір спостерігачів для роботи в ДВК у день голосування 27 березня. Для всіх бажаючих взяти участь у спостереженні буде організовано навчальний курс «Школа спостерігачів» та проведено конкурсний відбір учасників. Для організаційного забезпечення паралельного підрахунку голосів ОПОРА оголосила в Кривому Розі кампанію фандрейзингу.

 

ГРОМАДЯНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДНІПРПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

«ГРОМАДЯНСЬКА МЕРЕЖА ОПОРА»

+38 (096) 920 4 820

http://oporadp.org/

https://www.facebook.com/oporadp© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org