Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Ручки зі зникаючим чорнилом у кабінках для голосування

Ручки зі зникаючим чорнилом у кабінках для голосування

Ручки зі зникаючим чорнилом у кабінках для голосування

На виборчій дільниці №121748, вул. Політехнічна, 77 (школа №79) спостерігачами Дніпропетровської обласної організації «Громадянська мережа ОПОРА», у кабінці для голосування було виявлено ручку зі зникаючим чорнилом.

Так виборець зайшовши у кабінку для голосування не міг зрозуміти якою саме ручкою йому ставити позначку у бюлетені, адже їх виявилося дві – одна прив’язана, а інша просто лежала поруч. Громадянин вирішив поцікавитись і почав запитувати у присутніх та членів комісії, чим же він має скористатись. Виявилось, що ручка, яка не була прив’язаною була зі зникаючими чорнилами. Через декілька хвилин, всі присутні могли у цьому переконатись.

Ручку прибрали, але на питання спостерігачів, скільки бюлетенів при підрахунку можуть виявитись чистими, члени комісії відповідь дати не змогли.

Довідково:

Дніпропетровська обласна організація «Громадянська мережа ОПОРА» спостерігає за позачерговими виборами Криворізького міського голови 27 березня 2016 року. Спостереження ОПОРИ має на меті оцінку виборчої кампанії та недопущення зловживань суб’єктами виборчого процесу законодавчих норм. Кампанія спостереження триває з вересня 2015 року. ОПОРА планує організацію паралельного підрахунку голосів виборців та заявила про набір спостерігачів для роботи в ДВК у день голосування 27 березня. Для всіх бажаючих взяти участь у спостереженні буде організовано навчальний курс «Школа спостерігачів» та проведено конкурсний відбір учасників. Для організаційного забезпечення паралельного підрахунку голосів ОПОРА оголосила в Кривому Розі кампанію фандрейзингу.

 

ГРОМАДЯНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДНІПРПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ГРОМАДЯНСЬКА МЕРЕЖА ОПОРА»

+38 (096) 920 4 820

http://oporadp.org/

https://www.facebook.com/oporadp© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org