Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Семенченко на черговому віче так і не підтвердив свою кандидатуру на посаду міського голови Кривого Рогу

Семенченко на черговому віче так і не підтвердив свою кандидатуру на посаду міського голови Кривого Рогу

Семенченко на черговому віче так  і не підтвердив свою кандидатуру на посаду міського голови Кривого Рогу

21 лютого на традиційному Народному віче, біля «Козака Рога», депутати від Самопомочі не оголосили, кого будуть висувати в кандидати на міського голову Кривого Рогу.  Та проведуть ще кілька партійних нарад в Криворізькому осередку партії, щоб визначитись.

Юрий Милобог, який в 2015 році пройшов у другий тур виборів міського голови Кривого Рогу, на партійному з’їзді, запропонував кандидатуру Семена Семенченка на перевиборах 27 березня 2016 року. Для Семена – це було несподівано і він, заявив, що стане кандидатом, якщо його підтримає весь Кривий Ріг. Але на сьогоднішній день, ПП «Самопоміч» так і не оголосила, кого буде ставити в кандидати на міського голову Кривого Рогу. Семен Семенченко на віче повідомив, що проведе кілька нарад в партійному осередку, щоб остаточно визначитись з кандидатурою. Та вже з завтрашнього дня можна офіційно реєструвати кандидатів на посаду мера. (з 22 лютого по 2 березня 2016 року).

Також, під кінець народного зібрання, один з активістів оголосив, що точно буде балотуватись на посаду міського голови Кривого Рогу. Це Едуард Комар. Він зачитав свою програму і познайомив себе з учасниками віче.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org