Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Сила Людей Кривого рогу визначилась с кандидатом

Сила Людей Кривого рогу визначилась с кандидатом

Сила Людей Кривого рогу визначилась с кандидатом

Конференція Криворізької міської організації Партії «Сила людей» прийняла рішення висунути кандидатом на посаду Криворізького міського голови Світлану Сову.

Міська конференція з висунення кандидата в мери відбулася 28 лютого. На захід запрошувалися представники Криворізької міської виборчої комісії, але ніхто з членів комісії не прийшов.

Сьогодні, 29 лютого, Партія «Сила людей» має намір передати протокол конференції пані Сові та внести за свого кандидата заставу. Подання документів на реєстрацію кандидатом до міської виборчої комісії відбудеться 01 березня 2016 року, і жодними заходами безпеки, як то зачинення міськвиконкому тощо не супроводжуватиметься.

На чергових місцевих виборах 25 жовтня 2015 року Світлана Сова балотувалася кандидатом в депутати Криворізької міської ради за списком «Сили людей» та на посаду Криворізького міського голови від цієї ж партії. Тоді Сова програла вибори мера, але стала депутатом.  

Довідково:

Дніпропетровська обласна організація «Громадянська мережа ОПОРА» спостерігає за позачерговими виборами Криворізького міського голови 27 березня 2016 року. Спостереження ОПОРИ має на меті оцінку виборчої кампанії та недопущення зловживань суб’єктами виборчого процесу законодавчих норм. Кампанія спостереження триває з вересня 2015 року. ОПОРА планує організацію паралельного підрахунку голосів виборців та заявила про набір спостерігачів для роботи в ДВК у день голосування 27 березня. Для всіх бажаючих взяти участь у спостереженні буде організовано навчальний курс «Школа спостерігачів» та проведено конкурсний відбір учасників. Для організаційного забезпечення паралельного підрахунку голосів ОПОРА оголосила в Кривому Розі кампанію фандрейзингу.

 

ГРОМАДЯНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДНІПРПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

«ГРОМАДЯНСЬКА МЕРЕЖА ОПОРА»

+38 (096) 920 4 820

http://oporadp.org/

https://www.facebook.com/oporadp© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org