Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » СМС марафон у Кривому Розі продовжується

СМС марафон у Кривому Розі продовжується

СМС марафон у Кривому Розі продовжується

Мешканці міста продовжують отримувати СМС виборчої тематики.

На цей раз зафіксована СМС від відправника GOLOSUY з текстом "Голосуй за мир и стабильность! Выберем мера в первом туре!". Ця СМС без заклику голосувати за певного кандидата, але використовує слогани з агітаційних матеріалів Вілкула Ю.Г.

Такий випадок можна класифікувати приховану агітацію та метод маніпуляції.

Довідково:

Дніпропетровська обласна організація «Громадянська мережа ОПОРА» спостерігає за позачерговими виборами Криворізького міського голови 27 березня 2016 року. Спостереження ОПОРИ має на меті оцінку виборчої кампанії та недопущення зловживань суб’єктами виборчого процесу законодавчих норм. Кампанія спостереження триває з вересня 2015 року. ОПОРА планує організацію паралельного підрахунку голосів виборців та заявила про набір спостерігачів для роботи в ДВК у день голосування 27 березня. Для всіх бажаючих взяти участь у спостереженні буде організовано навчальний курс «Школа спостерігачів» та проведено конкурсний відбір учасників. Для організаційного забезпечення паралельного підрахунку голосів ОПОРА оголосила в Кривому Розі кампанію фандрейзингу.

 

ГРОМАДЯНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДНІПРПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ГРОМАДЯНСЬКА МЕРЕЖА ОПОРА»

+38 (096) 920 4 820

http://oporadp.org/

https://www.facebook.com/oporadp© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org