Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Соціологічним опитуванням щодо програм Юрія Вілкула зайнялась поліція

Соціологічним опитуванням щодо програм Юрія Вілкула зайнялась поліція

Соціологічним опитуванням щодо програм Юрія Вілкула зайнялась поліція

Сьогодні нашого спостерігача викликав до себе майор Дніпропетровського обласного управління Національної поліції. Правоохоронець розповів, що зараз вони проводять розслідування за заявою С. Семенченка, щодо дзвінків мешканцям Кривого Рогу від соціологічного центру «Общественное мнение».

29.03.2016 до себе у відділок поліції запросили нашого спостерігача. Майор Дніпропетровської області взяв пояснення, щодо дзвінка від соціологічного центру «Общественное мнение».

Так, 17.02.2016 перед перевиборами міського голови Кривого Рогу, спостерігачу Дніпропетровської ОПОРИ зателефонували з СЦ «Общественное мнение», розповіли про соціальни програми чинного мера і запитали ставлення до цих програм. Тоді протягом кількох місяців дзвонили з різних номерів жителям Кривого Рогу і розповідали про соціальні програми Юрія Вілкула, а також ставлення до них.

Та, нещодавно, по заяві від народного депутата Семена Семенченка, головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області почало проводити розслідування щодо цих дзвінків. Майор поліції, під запис, взяв пояснення щодо деталей, які відомі нашому спостерігачу. А також записав 5 номерів, які були відомі спостерігачу, з яких дзвонили мешканцям Кривого Рогу.

Майор поліції не поділився деталями цієї справи, посилаючись на таємницю слідства. Лише повідомив, що встановлено кілька осіб, які проводили це опитування. Слідство триває.

Довідково:

Дніпропетровська обласна організація «Громадянська мережа ОПОРА» спостерігає за позачерговими виборами Криворізького міського голови 27 березня 2016 року. Спостереження ОПОРИ має на меті оцінку виборчої кампанії та недопущення зловживань суб’єктами виборчого процесу законодавчих норм. Кампанія спостереження триває з вересня 2015 року. ОПОРА планує організацію паралельного підрахунку голосів виборців та заявила про набір спостерігачів для роботи в ДВК у день голосування 27 березня. Для всіх бажаючих взяти участь у спостереженні буде організовано навчальний курс «Школа спостерігачів» та проведено конкурсний відбір учасників. Для організаційного забезпечення паралельного підрахунку голосів ОПОРА оголосила в Кривому Розі кампанію фандрейзингу.

 

ГРОМАДЯНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДНІПРПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ГРОМАДЯНСЬКА МЕРЕЖА ОПОРА»

+38 (096) 920 4 820

http://oporadp.org/

https://www.facebook.com/oporadp© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org