Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Сьогодні стане відоме ім’я висуванця в мери Кривого Рогу від Об’єднання Самопоміч

Сьогодні стане відоме ім’я висуванця в мери Кривого Рогу від Об’єднання Самопоміч

Сьогодні стане відоме ім’я висуванця в мери Кривого Рогу від Об’єднання Самопоміч

Політрада Партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» повинна затвердити рішення конференції Криворізької міської організації партії, котрим висунуто на посаду Криворізького міського голови на виборах 27 березня Семена Семенченка.

В центральному офісі Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» повідомили, що засідання політради партії із затвердження Семенченка кандидатом відбудеться сьогодні, 29 лютого, і пройде, скоріш за все у Львові, де перебуває голова Партії.

Вчора, 28 лютого 2016 року, відбулася конференція Криворізької міської організації Партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ». Рішенням конференції кандидатом в мери Кривого Рогу затверджено депутата Верховної Ради України Семена Семенченка.

На чергових місцевих виборах кандидатом на посаду Криворізького міського голови від Партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» був Юрій Милобог, який за результатами повторного голосування програв чинному міському голові Юрію Вілкулу 752 голоси, набравши вцілому 88 457 голосів виборців Кривого Рогу.

Довідково:

Дніпропетровська обласна організація «Громадянська мережа ОПОРА» спостерігає за позачерговими виборами Криворізького міського голови 27 березня 2016 року. Спостереження ОПОРИ має на меті оцінку виборчої кампанії та недопущення зловживань суб’єктами виборчого процесу законодавчих норм. Кампанія спостереження триває з вересня 2015 року. ОПОРА планує організацію паралельного підрахунку голосів виборців та заявила про набір спостерігачів для роботи в ДВК у день голосування 27 березня. Для всіх бажаючих взяти участь у спостереженні буде організовано навчальний курс «Школа спостерігачів» та проведено конкурсний відбір учасників. Для організаційного забезпечення паралельного підрахунку голосів ОПОРА оголосила в Кривому Розі кампанію фандрейзингу.

 

ГРОМАДЯНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДНІПРПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

«ГРОМАДЯНСЬКА МЕРЕЖА ОПОРА»

+38 (096) 920 4 820

http://oporadp.org/

https://www.facebook.com/oporadp© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org