Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Спостерігачі ГО «Городяне» намагались видалити з дільниці спостерігачів Дніпропетровської ОПОРИ

Спостерігачі ГО «Городяне» намагались видалити з дільниці спостерігачів Дніпропетровської ОПОРИ

Спостерігачі ГО «Городяне» намагались видалити з дільниці спостерігачів Дніпропетровської ОПОРИ

Офіційним спостерігачам від ГО «Дніпропетровська мережа ОПОРА» перешкоджали у їх діяльності інші спостерігачі, спостерігачі від ГО «Городяне». У день голосування, «Городяне» спонукали, до того, щоб дільнична комісія проголосувала за видалення спостерігачів ОПОРИ. Втрутилась поліція.

Інцидент стався близько 16:00 на дільниці №121527, яка розташована в школі № 87, вул. Сормовська, 5 (Довгинцівский район). Офіційні спостерігачі ГО «Дніпропетровська мережа ОПОРА» проводили відеозйомку  робочого процесу комісії, але прискіплива увага спостерігачів не сподобалась комісії. Голова комісії зателефонувала  в свій штаб кандидата Натарова О.В. від ПП «Відродження України».

(Ймовірно, що ця партія була створення для «відтягування» голосів на виборах в 2015 році. Тоді був гучний скандал, що ПП «Відродження України» зареєструвалась і перший номер в списку був Караманец С. Це був фактично клон партії «Відродження» і з лідером Караманіц К.)

Після дзвінка до штабу Натарова О., на дільницю приїхали двоє спостерігачів від ГО «Городяне» і помічник народного депутата від ПП «Опозиційний блок» Гальченка А. Ці особи почали спонукати до того, щоб дільнична комісія колективно проголосувала за видалення спостерігачів ГО «Дніпропетровська мережа ОПОРА». Комісія голосує шляхом підняття рук. Слід зазначити, що з 8:00 до 20:00 в день виборів членам комісії не можна проводити голосування. У разі видалення особи, видалена особа має отримати від членів дільничної комісії мотивоване рішення його видалення у вигляді постанови. Після  голосування, спостерігач ГО «Городяне» Абоімов О. Ю. почав виштовхувати спостерігача Дніпропетровської ОПОРИ з приміщення.

Спостерігач ГО «Дніпропетровська мережа ОПОРА» викликав поліцію та склали акт і заяву щодо перешкоджання діяльності офіційного спостерігача і журналіста. Декілька свідків підписали ці акти. Але сам провокатор конфлікту на якого було складено акт і заява в поліцію не захотів давати свідчення на дільниці. Правоохоронці запропонували зробити це у районному відділку  поліції. Далі Абоімов О.Ю. вийшов з дільниці та поїхав на своєму авто у невідомому напрямку.

Після 17:00 на дільницю школи №87 приїхала мобільна група з Довгинцівської районної комісії у складі 4 членів ТВК і почали запитувати про інцидент. Голова комісії розповіла в деталях і повідомила, що одразу зателефонувала в свій штаб. Члени районної виборчої комісії зробили їй зауваження, що вона має дзвонити своєму куратору в Довгинцівську районну комісії, а не в штаб Натарова О.В. 

Довідково:

Дніпропетровська обласна організація «Громадянська мережа ОПОРА» спостерігає за позачерговими виборами Криворізького міського голови 27 березня 2016 року. Спостереження ОПОРИ має на меті оцінку виборчої кампанії та недопущення зловживань суб’єктами виборчого процесу законодавчих норм. Кампанія спостереження триває з вересня 2015 року. ОПОРА планує організацію паралельного підрахунку голосів виборців та заявила про набір спостерігачів для роботи в ДВК у день голосування 27 березня. Для всіх бажаючих взяти участь у спостереженні буде організовано навчальний курс «Школа спостерігачів» та проведено конкурсний відбір учасників. Для організаційного забезпечення паралельного підрахунку голосів ОПОРА оголосила в Кривому Розі кампанію фандрейзингу.

 

ГРОМАДЯНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДНІПРПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ГРОМАДЯНСЬКА МЕРЕЖА ОПОРА»

+38 (096) 920 4 820

http://oporadp.org/

https://www.facebook.com/oporadp© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org