Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Таксисти Кривого Рогу змушені агітувати за Юрія Вілкула

Таксисти Кривого Рогу змушені агітувати за Юрія Вілкула

Таксисти Кривого Рогу змушені агітувати за Юрія Вілкула

Автомайдан Кривого Рогу зафіксували кілька автомобілів з наліпками «Я голосую за Вілкула». Як виявилось, водіїв таксі змушують їх клеїти на свої машини, інакше – залишаться без роботи.

Місцеві таксисти Кривого Рогу поскаржились, що їх змушують клеїти наліпки на підтримку чинного мера міста Юрія Вілкула, який є кандидатом на виборах 27 березня. Тих, хто відмовився прикрасити наліпкою своє авто «не ставлять в ефір», тобто не дають замовлень і лишають заробітку. Умовою для повноцінної роботи є тільки наявність агітаційного атрибуту. Слід зазначити, що більшість автомобілів є власністю самих водіїв, а не компанії.

«Любимое такси» тримає під собою всі служби Кривого Рогу і не тільки, тому всі таксисти міста змушені клеїти ці наліпки, адже альтернативи щоб заробити немає. «І не важливо за кого ти маєш намір голосувати, якщо хочеш заробити на хліб – треба вішати цю рекламу» - скаржиться водій таксі. Зі слів одного з співробітників служби таких наліпок отримано 1500 екземплярів.

Спостерігач ГО «Дніпропетровська громадянська мережа ОПОРА», зателефонував директору служби таксі Світлані Бліновій. Жінка повідомила, що компанія нікого не змушує клеїти агітацію. «Ми всім пропонуємо рекламні наліпки, прикрасити однією з них своє авто коштує 200 грн на тиждень! Тобто за три тижні оплачують 600 грн.» - повідомила директор служби таксі.

Скориставшись вищезазначеною службою таксі і поспілкувавшись з водієм авто стало відомо, що агітувати все ж змушують, і ніякої оплати поки не було. «За 200 грн. на тиждень це міг би зробити будь-який бажаючий з особистим авто, але чомусь такої пропозиції для всіх городян не надходило» - зазначив водій «Любимого».

Довідково:

Дніпропетровська обласна організація «Громадянська мережа ОПОРА» спостерігає за позачерговими виборами Криворізького міського голови 27 березня 2016 року. Спостереження ОПОРИ має на меті оцінку виборчої кампанії та недопущення зловживань суб’єктами виборчого процесу законодавчих норм. Кампанія спостереження триває з вересня 2015 року. ОПОРА планує організацію паралельного підрахунку голосів виборців та заявила про набір спостерігачів для роботи в ДВК у день голосування 27 березня. Для всіх бажаючих взяти участь у спостереженні буде організовано навчальний курс «Школа спостерігачів» та проведено конкурсний відбір учасників. Для організаційного забезпечення паралельного підрахунку голосів ОПОРА оголосила в Кривому Розі кампанію фандрейзингу.

 

 

ГРОМАДЯНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДНІПРПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

«ГРОМАДЯНСЬКА МЕРЕЖА ОПОРА»

+38 (096) 920 4 820

http://oporadp.org/

https://www.facebook.com/oporadp© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org