Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Кривому Розі членів міської ТВК евакуювали через «замінування»

У Кривому Розі членів міської ТВК евакуювали через «замінування»

У Кривому Розі членів міської ТВК евакуювали через «замінування»

Засідання Криворізької міської ТВК перервали через сигнал про замінування приміщення міськвиконкому, де розташована комісія.

Як раніше повідомляла ОПОРА кандидат на посаду міського голови у другому турі Юрій Милобог («Об’єднання «САМОПОМІЧ») подав скарги до Криворізької ТВК через чисельні порушення та фальсифікації на виборчих дільницях міста. Початок засідання комісії з приводу розгляду вищезазначених скарг планувавсь на 15:00.

До Криворізької міської ради, де розміщується міська ТВК, близько 17:20 прибули правоохорнці, які отримали повідомлення про замінування будівлі. Членів виборчої було евакуйовано.

Правоохоронні органи перевірили будівлю та повідомили, що вибухонебезпечних пристроїв не виявлено. Близько 18:00 комісія збирається для початку зірваного засідання. Спостерігачі ОПОРИ стежать за перебігом подій.

Відзначимо, що під стінами Криворізької міської ради збираються прихильники «САМОПОМІЧІ», вулична акція яких запланована теж на 18:00.

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org