Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Кривому Розі організували мітинг на підтримку Юрія Вілкула

У Кривому Розі організували мітинг на підтримку Юрія Вілкула

У Кривому Розі організували мітинг на підтримку Юрія Вілкула

Під стінами криворізького міськвиконкому зібралися прихильники Юрія Вілкула («Опозиційний блок»). Для відвідування заходу, переважна більшість людей була звільнена від роботи на підприємствах. 

24 листопада о 12:00 зібрався мітинг на підтримку новообраного мера Кривого Рогу Юрія Вілкула. В робочий час людей з підприємств організовано доставили до місця проведення заходу. Працівники Метінвесту, Криворіжгазу, ЖЕКів, міськвиконкому, вчителі, та священники, всі мали можливість підтримати Ю. Вілкула. Деякі містяни отримували СМС на телефонні номери. У тексті йшлося про підтримку миру у Кривому Розі. Зателефонувавши за вказаним номером телефону спостерігачеві ОПОРИ відповіли, що нічого не знаємо, нас просто попросили Вам надіслати.

Спостерігачам ОПОРИ присутні повідомляли, що їх примусово привезли на цей захід. На камеру люди говорити відмовлялись, боячись втратити роботу. Більшість з них, тримали в руках плакати зі словами підтримки на адресу Ю. Вілкула.

Біля приміщення міськвиконкому було зведено сцену, з якої до людей звернулись представники партії "Опозиційний блок", почесні пенсіонери, ветерани міста. Юрій Вілкул висловив слова подяки.

Після закінчення мітингу, реквізит (прапори, плакати) організовано зібрали і автобусами доставили людей на робочі місця.

Нагадуємо, що вищезазначена подія пов’язана з оскарженням кандидатом на посаду міського голови під час другого туру Юрієм Милобогом («Об’єднання «САМОПОМІЧ») результатів голосування.  © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org