Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Кривому Розі Семен Семенченко розповів про подальший план оскарження результатів виборів

У Кривому Розі Семен Семенченко розповів про подальший план оскарження результатів виборів

У Кривому Розі Семен Семенченко розповів про подальший план оскарження результатів виборів

18 листопада, перебуваючи у Кривому Розі, народний депутат від “Об’єднання “САМОПОМІЧ” С. Семенченко повідомив журналістам про подальші дії, які будуть спрямовані на оскарження результатів виборів міського голови.

Як раніше повідомляла ОПОРА, “Об’єднання “САМОПОМІЧ” має намір оскаржити результати виборів міського голови у Кривому Розі. С. Семенченко, який перебуває у місті де вирують події, розповів пресі, що вони з Юрієм Милобогом ведуть дискусію на тему того, які конкретно форми протесту будуть обрані для вирішення ситуації. Нардеп заявив, що наразі однопартійці розглядають сиутацію щодо того, скільки активістів можна долучити до публічних акцій протесту, чи потрібно ставити намети, і як налаштовані активісти. Якщо на місці подій будуть з’являтись «тітушки», влаштовуватись провокації та постраждає хоч одна людина, “САМОПОМІЧ” вимагатиме з трибуни Верховної Ради військової державної адміністрації.

“Ми будемо вимагати перерахунку голосів, а якщо він нічого не дасть, то й проведення нових виборів. Від всіх політичних сил потрібна конкретна позиція стосовно ситуації, яка склалась. Також будемо просити висловитись з цього питання Президента», наголосив Семен Семенченко.

Слід зазначити, що згідно поданих скарг, міською ТВК було постановлено зробити перерахунок на єдиній дільниці №121 615 (Інгулецький район).© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org