Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Виборцям дзвонять з проханням проголосувати за Вілкула

Виборцям дзвонять з проханням проголосувати за Вілкула

Виборцям дзвонять з проханням проголосувати за Вілкула

Сьогодні близько 9 години ранку у день виборів у м. Кривий Ріг невідомі звонять на номери мешканців міста.

Просили не забути проголосувати за Юрія Вілкула, який третій у списку. На питання звідки вони взяли телефон - нічого не відповіли та поклали трубку. Дзвінок відбувся з номеру 067 867 69 02.

Такий випадок можна класифікувати як порушення закону про вибори, адже агітація у день виборів заборонена.

Довідково:

Дніпропетровська обласна організація «Громадянська мережа ОПОРА» спостерігає за позачерговими виборами Криворізького міського голови 27 березня 2016 року. Спостереження ОПОРИ має на меті оцінку виборчої кампанії та недопущення зловживань суб’єктами виборчого процесу законодавчих норм. Кампанія спостереження триває з вересня 2015 року. ОПОРА планує організацію паралельного підрахунку голосів виборців та заявила про набір спостерігачів для роботи в ДВК у день голосування 27 березня. Для всіх бажаючих взяти участь у спостереженні буде організовано навчальний курс «Школа спостерігачів» та проведено конкурсний відбір учасників. Для організаційного забезпечення паралельного підрахунку голосів ОПОРА оголосила в Кривому Розі кампанію фандрейзингу.

 

ГРОМАДЯНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДНІПРПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ГРОМАДЯНСЬКА МЕРЕЖА ОПОРА»

+38 (096) 920 4 820

http://oporadp.org/

https://www.facebook.com/oporadp© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org