Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Заміни у складі Довгинцівської районної комісії

Заміни у складі Довгинцівської районної комісії

Заміни у складі Довгинцівської районної комісії

У ніч з 25 на 26 березня, згідно постанови, в Довгинцівській районній комісії відбуваються суттєві заміни у складі.

Так у постанові було вказано про виключення з складу ТВК трьох членів від «БАТЬКІВЩИНИ», та трьох від БПП «СОЛІДАРНІСТЬ». До Дніпропетровської обласної організації «Громадянська мережа ОПОРА» звернулась одна з виключених членів від «СОЛІДАРНОСТІ» Верхогляд А.Г. та повідомила, що дізналась про це 26 березня близько 10 години ранку, та була обурена подібним рішенням.

«Після того як отримала інформацію про виключення, одразу поїхала до міського осередку партії «СОЛІДАРНІСТЬ», двері відчинив охоронець і повідомив, що сьогодні вихідний і в приміщенні нікого немає» - розповіла член Довгинцівської ТВК. Трохи згодом разом з членом комісії Головашич В.В., А. Верхогляд розшукали представника штабу Баняс Юлію Володимирівну та поцікавились чи є якесь рішення партії і в чому причина замін. Відповіді отримано не було. За роз’ясненнями представники районної комісії звернулись до самої ТВК та до Костянтина Усова, та ніякої реакції поки немає.

Слід зазначити, що на робочому засіданні Довгинцівської районної комісії, яке пройшло ввечері 26 березня, питання про заміни у складі не розглядались. Виключення членів з ТВК відбулось 27 березня, коли вони на 07:15 з`явились на робоче місце. Станом на 13:00 нові члени ТВК ще не прийняли присягу, адже постанова не прийнята, і вони не можуть виконувати свої обов`язки. 

Довідково:

Дніпропетровська обласна організація «Громадянська мережа ОПОРА» спостерігає за позачерговими виборами Криворізького міського голови 27 березня 2016 року. Спостереження ОПОРИ має на меті оцінку виборчої кампанії та недопущення зловживань суб’єктами виборчого процесу законодавчих норм. Кампанія спостереження триває з вересня 2015 року. ОПОРА планує організацію паралельного підрахунку голосів виборців та заявила про набір спостерігачів для роботи в ДВК у день голосування 27 березня. Для всіх бажаючих взяти участь у спостереженні буде організовано навчальний курс «Школа спостерігачів» та проведено конкурсний відбір учасників. Для організаційного забезпечення паралельного підрахунку голосів ОПОРА оголосила в Кривому Розі кампанію фандрейзингу.

 

ГРОМАДЯНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДНІПРПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ГРОМАДЯНСЬКА МЕРЕЖА ОПОРА»

+38 (096) 920 4 820

http://oporadp.org/

https://www.facebook.com/oporadp© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org