Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Партія ГР “Народний контроль” почала агітацію

Партія ГР “Народний контроль” почала агітацію

Партія ГР “Народний контроль” почала агітацію

29.02.2016 спостерігачами ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА" зафіксовано старт агітації від політичної партії ГР “Народний контроль”.

Так по місту почали працювати намети, в яких агітатори роздають агітаційний матеріал у вигляді друкованих газет. Спостерігачам в одному з таких наметів надали 2 примірника газети "Народний контроль" - №1 від 08.02.2016 та №2 від 22.02.2016. Згідно інформації про засновника і видавця засновником є громадська організація, а газет надруковано по 20000 примірників кожного випуску.

Як відомо партія “Громадський рух “Народний контроль” висунула свого кандидата на міського голову м. Кривий Ріг - Левицького Ігоря ВасильовичаВ даних примірниках газет ще немає агітації саме за кандидата, а лише статті з інформаційно просвітницьким вмістом.

Зазначимо що всі кандидати мають право випускати листівки, буклети, інші агітаційні матеріали за рахунок коштів свого виборчого фонду. Всі агітаційні друковані матеріали повинні містити інформацію про тираж примірників, організацію, установу, осіб, які відповідають за їх випуск, а також вихідні дані установи, що здійснила друк.

Засновник і видавець газети:

КВ 21271-11071Р “Громадський рух “Народний контроль” (українська) 26.03.2015 1) Громадська організація “Громадський рух “Народний контроль”, Код ЄДРПОУ: 3855762

Зазначимо також, що Законом України "Про місцеві вибори" встановлено інші обмеження щодо передвиборної агітації: ч. 2 ст. 54 передбачено, що кандидати на посаду міського голови мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів. У частині 6ст. 54Закону України «Про місцеві вибори»  містяться обмеження щодо фінансування виборчої кампанії: “передвиборна агітація здійснюється за рахунок і в межах коштів власних виборчих фондів кандидатів на посаду міського голови. Використання для передвиборної агітації коштів з інших джерел забороняється”.

Довідково:

Дніпропетровська обласна організація «Громадянська мережа ОПОРА» спостерігає за позачерговими виборами Криворізького міського голови 27 березня 2016 року. Спостереження ОПОРИ має на меті оцінку виборчої кампанії та недопущення зловживань суб’єктами виборчого процесу законодавчих норм. Кампанія спостереження триває з вересня 2015 року. ОПОРА планує організацію паралельного підрахунку голосів виборців та заявила про набір спостерігачів для роботи в ДВК у день голосування 27 березня. Для всіх бажаючих взяти участь у спостереженні буде організовано навчальний курс «Школа спостерігачів» та проведено конкурсний відбір учасників. Для організаційного забезпечення паралельного підрахунку голосів ОПОРА оголосила в Кривому Розі кампанію фандрейзингу.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org