Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » У Кривому Розі прихильники Ю. Милобога організували народне віче під стінами міськвиконкому

У Кривому Розі прихильники Ю. Милобога організували народне віче під стінами міськвиконкому

У Кривому Розі прихильники Ю. Милобога організували народне віче під стінами міськвиконкому

У неділю, 22 листопада активісти та прихильники Юрія Милобога у Кривому Розі вийшли підтримати на народному віче кандидата на посаду міського голови. Як раніше повідомляла ОПОРА, Ю. Милобог оскаржував у суді результати підрахунку голосів у другому турі виборів мера міста, однак суд виніс рішення не на його користь.

О 12:00, зі сцени до тих, хто прийшов на площу перед міськвиконкомом Кривого Рогу взяти участь у віче, звернулись народні депутати Олег Березюк («САМОПОМІЧ»), Володимир Парасюк (позафракційний), Андрій Денисенко (позафракційний), кандидат в мери Кривого Рогу під час першого туру Микола Колеснік («УКРОП»), Юрій Милобог та інші. Говорили про якісні зміни, яких потребує держава, про принципи народовладдя та значення, яке має для змін єднання людей. Підтримав кандидата Юрія Милобога і міський голова Львова Андрій Садовий. Близько 14:00 депутати та журналісти зайшли до приміщення міськвиконкому та розмалювали стіни будівлі надписами «Влада належить людям».

Представникам ЗМІ народний депутат Єгор Соболєв повідомив, що далі «Самопоміч» вимагатиме у Центральної виборчої комісії скасування постанови про визнання новообраним мером Кривого Рогу Юрія Вілкула («Опозиційний блок»), формування нового складу Криворізької міської виборчої комісії, якою буде розглянуто подані скарги від представників кандидата. Також Соболєв закликав поліцію розібратись у питанні, хто винен у фальсифікаціях. «Якщо не буде прийнято цих рішень, то ми будемо вимушені встановити народовладдя, адже влада належить людям», - зазначив Народний депутат Є. Соболєв.

Нагадаємо, що 16 листопада о 5 ранку Криворізька міська виборча комісія оприлюднила постанову № 148, в якій йдеться про перемогу Юрія Вілкула («Опозиційний блок»). Близько 01:00 12 членів міської комісії проголосувало «За» і 6 - «Проти» цього рішення. Під кінець засідання, спостерігачі та особисто кандидат в мери Юрій Милобог привезли численні скарги та акти про порушення. Хоча рішення щодо результатів голосування вже було оголошено, скарги все ж зареєстрували, проте залишили без розгляду. Тому Юрій Милобог подав до Дніпропетровського окружного адміністративного суду позов з вимогою визнати дії виборчих територіальних комісій міста протиправними.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org