Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Новий рекорд виборів може бути встановлено в Кривому Розі!

Новий рекорд виборів може бути встановлено в Кривому Розі!

Новий рекорд виборів може бути встановлено в Кривому Розі!

Ажіотаж на цих виборах в Кривому Розі, які відбудуться 27 березня, буде дуже високий. На минулих виборах було зареєстровано 21 кандидат. Та вже через два тижні – ми дізнаємось список нових кандидатур.

Дніпропетровська мережа ОПОРА прогнозує аномально високу кількість кандидатів на пост голови міста Кривого Рогу. Офіційна реєстрація  кандидатів розпочнеться 22 лютого і триватиме 10 днів. Та вже на сьогодні відомо декілька ймовірних кандидатур. Окрім чинного міського голови Юрія Вілкула,  також про свою участь заявили Семен Семенченко, Вікторія Шилова та Микола Колесник, який на своїй сторінці в Фейсбук заявив, що політрада «Укропу» рекомендувала його кандидатуру, Едуард Комар активіст з Кривого Рогу, повідомив спостерігачу ОПОРИ і на своїй сторінці в Фейсбук.

Тому, вже сьогодні можна спрогнозувати велику кількість кандидатур оскільки це найближчі і єдині, на цей час, вибори в Україні і увага всіх центральних ЗМІ та організацій по спостереженню за виборами, буде прикута саме до Кривого Рогу. Для прикладу – на проміжних виборах у Верховну раду України, в Чернігові по 205-у округу 26 липня в бюлетені був 91 кандидат, а довжина аркуша складала 1 метр. Ажіотаж на цих виборах 27 березня, буде значно вищий. Свої кандидатури на посаду міського голови Кривого Рогу пропонуватимуть бажаючі з усієї країни, та мало хто буде готовий зайняти відповідальну посаду. Кривий Ріг стане чудовим майданчиком для піару кандидатів напередодні ймовірних виборів до ВРУ восени цього року. Також стало відомо, що після чисельних переговорів демократичних сил в Кривому Розі – єдиного кандидата від демократичних сил не буде.

Отже рекорд кількості кандидатів може бути побито в Кривому Розі.

Дніпропетровська мережа ОПОРА нагадує, що  9.02.2016 відбулось засідання Криворізької міської виборчої комісії на якому члени комісії пропонували зменшити кількість осіб, які будуть працювати на платній основі, у зв’язку з тим, що навантаження на цих виборах буде незначним. Але ми прогнозуємо велику кількість подань на кандидатуру мера, і подань від організацій для спостереження у день виборів. Тому, роботи для членів комісії буде багато.

Нагадуємо, що розмір грошової застави для кандидатів на пост міського голови Кривого Рогу становить – 28 354 грн.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org